Justyna Filipczak

Justýna byla v roce 2021 jmenována výkonou ředitelkou pro střední a východní Evropu, a odpovídá za růst společnosti v oblasti podnikání a řízení lokálních týmů v celém regionu střední a východní Evropy. To zahrnuje spolupráci v České republice, Polsku a nově také na Slovensku.

Justýna nastoupila do společnosti Cromwell v roce 2013 z  GE Real Estate, následně povýšila na vedoucí finančního oddělení ve střední a východní Evropě. V letech 2018–2019 vykonávala podobnou pozici pro společnost Multi Corporation, předtím než se opět vrátila do Cromwellu v roce 2019.

Justýna má 14 let zkušeností v oblasti financí a spolupracuje s nadnárodními týmy v oblasti kontrolingu, daní a strategického plánování. Její různorodé zkušenosti zahrnují například zajišťování transakcí s nemovitostmi, financování dluhů a řízení projektů od finančních modelů, přes implementace systémů, řízení změn pro zlepšování procesů.

Justýna je držitelkou magisterského titulu v oboru managementu na univerzitě v Gdaňsku, je absolventkou programu GE Financial Management Programme, dříve ACCA.

Justyna Filipczak