Cromwell dokončil rozšíření nákupního centra Janki v Polsku

Cromwell Property Group („Cromwell“) oznámil otevření svého nákupního centra Janki ve Varšavě v Polsku, po dokončení významného rozšíření a modernizace v hodnotě 65 milionů EUR.

Během prvních pěti dnů od otevření navštívilo centrum, které bylo rozšířeno o 21 000 m2 na celkových 94 000 m2 pronajímatelného prostoru, přibližně 110 000 lidí. Kromě rozšíření centra došlo k relokaci některých nájemních jednotek v rámci obchodního centra tak, aby zahrnovalo rozmanitější mix nájemců z oblasti maloobchodu a volného času, což výrazně rozšířilo nabídku pro zákazníky.

Mezi hlavní nájemce Janki Centra patří významné značky jako Leroy Merlin, Media Markt, Cinema City a hypermarket Auchan, které jsou doplněny 170 středně velkými obchody jako jsou Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann a Sephora.

Mezi přírůstky patří nová oblast potravin a nápojů zvaná Restaurama - s 20 podniky, včetně restaurací nabízejících pokrmy z celého světa.

K dispozici je také bezplatné parkoviště s více než 3 000 podzemními a nadzemními parkovacími místy, které zahrnují 40 elektrických nabíjecích míst.