Justyna Filipczak byla povýšena na pozici ředitelky pro střední a východní Evropu

Společnost Cromwell Property Group (Cromwell), nemovitostí investor a správce nemovitostí, povýšila Justynu Filipczak na pozici vedoucího pro střední a východní Evropu (CEE).

Společnost Cromwell disponuje v současné době týmem 40 nemovitostních a finančních odborníků v regionu a k 31. prosinci 2020 spravovala více než 1 miliardu EUR kancelářských, maloobchodních, logistických a lehkých průmyslových nemovitostí pronajatých 562 nájemcům, které v Polsku, České republice a na Slovensku zabírají plochu více než 655 000 m2.

Jako prozatímní vedoucí v posledních několika měsících Justyna úspěšně vedla a řídila v regionu opatření spojená s pandemií COVID-19. To zahrnovalo dohled nad všemi jednáními mezi nájemci a zákazníky a přejednání nájmů, jakož i nad úspěšnou akvizicí 12 logistických nemovitostí a nemovitostí pro lehký průmysl v České republice a na Slovensku jménem společnosti Cromwell European REIT.

Justyna do společnosti Cromwell přišla ze společnosti GE Real Estate z pozice finanční ředitelky v roce 2013. Před návratem do společnosti Cromwell v roce 2019 Justyna krátce působila ve společnosti Multi Corporation, kde pracovala na obdobné pozici.

Pertti Vanhanen, generální ředitel pro Evropu říká: „Justyna má hluboké znalosti o realitním odvětví ve střední a východní Evropě v kombinaci s rozsáhlými zkušenostmi ze společnosti Cromwell. Její dovednosti a zkušenosti nám umožní pokračovat v rozšiřování našich záležitostí v regionu a v růstu počtu a objemu spravovaných aktiv.“

„Bude první ženou, která bude jmenována regionální ředitelkou ve 12 evropských zemích, v nichž aktuálně působíme, a jsem potěšen, že s ní mohu spolupracovat, abychom pokračovali v poskytování skvělých služeb pro naše investory a finanční partnery.“

Justyna Filipczak dodala: „Společnost Cromwell za poslední desetiletí spravovala v regionu střední a východní Evropy významný počet aktiv pro celou řadu různých investorů. Lokální tým prokázal svou schopnost být iniciativní v oblasti investic a správy aktiv v celé řadě odvětví, včetně logistiky a lehkého průmyslu, kanceláří a maloobchodu, a to i za obtížných okolností, jako je současná pandemie COVID-19.“

„Jsem nadšená z nové funkce, týmu i příležitostí, které nás čekají,“ uzavřela.

Justyna má magisterský titul z managementu na univerzitě v Gdaňsku, je absolventkou programu finančního managementu GE a bývalou členkou ACCA.