Kika Nábytek v Galerii Butovice v České Republice

Cromwell Property Group předpronajala prostor o výměře 15 000 m² Kika Nábytek v Galerii Butovice v České Republice

Globální realitní manažer Cromwell Property Group, diverzifikovaný manažer investující do nemovitostí oznamuje, že předpronajal prostor pro nový obchod v Galerii Butovice v České Republice o výměře 15 000 m² rakouskému maloobchodnímu řetězci Kika Nábytek. Galerie Butovice je ve fondu Cromwell Central Europe Diversified Partnership.

Souhlas s plánováním o rozšíření nákupního centra Galerie Butovice o 15 000 m² na 51 000 m² byl udělen v listopadu a činí tak z centra vedoucí maloobchodní destinaci v oblasti Praha-Západ.

Toto povolení následuje období intenzivního správcovství aktiv, protože Valad získal nákupní centrum před dvěma lety, což zahrnuje uzavření více než 40 nových pronájmů a prodloužení leasingu. Pozoruhodné bylo prodloužení nájemní smlouvy s jedním z klíčových nájemců hypermarketem Ahold/Albert až do konce roku 2017.

Generální dodavatel, HSF System, začal s výstavbou nového obchodu v prosinci. Doplňkové přemisťovací práce v Galerii Butovice, které budou zahrnovat práce na stávajícím centru a novou fasádu budovy, jsou také naplánovány v průběhu roku 2017.

Karol Pilniewicz, Vedoucí pro střední a východní Evropu z Cromwell Property Group, uvedl: “Od té doby, co jsme Galerii Butovice před dvěma lety získali, jsme udělali obrovský pokrok v restrukturalizaci aktiva, zlepšili nájemní profil, složení nájemců a nyní jsme přidali 15 000 m² prvotřídních maloobchodních prostor pro jednoho z největších prodejců v regionu.”

Cromwell Central Europe Diversified Partnership investuje do obchodních center první a druhé generace, detail parků a maloobchodních prodejen v primárních a sekundárních globálních oblastech v Polsku a České Republice.

Cromwell Property Group spravuje necelé 4 miliardy € realitních aktiv a investiční kapacity všech svých prostředků a mandátů v Evropě. S 28 členným týmem ve střední Evropě Valad spravuje přibližně 870 milionů € z majetku, který se skládá ze 730 nájemníků, a zabírá prostor o rozloze 985,000 m² po celém Polsku, České republice, Maďarsku a Rumunsku.