Mark McLaughlin jmenován na pozici Managing Director společnosti Cromwell Property Group Europe

Mark McLaughlin jmenován na pozici Managing Director společnosti Cromwell Property Group Europe

Budget 2017: Superannuation proposals

Cromwell Property Group, globální investiční společnost, dnes oznamuje jmenování Marka McLaughlina na pozici Managing Director pro region Evropy.

Mark, který se v posledních několika měsících věnoval přechodu do své nové role, přináší řadu zkušeností s řízením investic a svěřeného majetku v Evropě, jelikož před jeho jmenováním působil na pozici Head of Property Europe a zároveň jako vedoucí regionu Beneluxu. Mark bude přímo odpovědný Paulu Weightmanovi, CEO společnosti Cromwell Property Group, a bude mít plnou provozní odpovědnost za řízení evropské časti společnosti.

Mark přebírá pozici od Davida Kirkbyho, který se přesouvá do pozice Executive Director v rámci evropské skupiny a bude zodpovědný za rozvíjení a udržování silných vztahů s již existujícími klienty, stejně tak za vytváření nových obchodních příležitostí pro růst společnosti.

Paul Weightman, CEO společnosti Cromwell Property Group, uvedl: "Jsme potěšeni, že můžeme oznámit jmenování Marka na pozici Managing Director naší evropské části společnosti po období, kdy se vedení společnosti zásadně měnilo, stejně tak jsme v očekávání ve schopnosti Davida v jeho nové roli v rámci skupiny. Tato jmenování zdůrazňují a podtrhují náš celkový závazek k našemu cíli a tím je být vedoucím hráčem s vlastní investiční a manažerskou platformou. Hloubka a rozmanitost evropského trhu s nemovitostmi z něj dělá přitažlivou příležitost pro zámořský kapitál, který usiluje o návratnost z realitních investic. Jsme v očekávání z budoucnosti a věříme, že obě tyto změny ve vedení a struktuře našeho evropského obchodu přidají ještě více na jeho síle.

Mark McLaughlin, Managing Director společnosti Cromwell Property Group Europe, uvedl: "Jsem velmi potěšen, že mohu zastat roli jako vedoucí evropského podnikání společnosti Cromwell. Jedná se o fantastickou příležitost jak posunout náš společný cíl dopředu s naší strategií rozvoje aktiv ve správě a managementu v regionu Evropy.

"Síla naší skupiny je založena na kvalitě a zkušenostech místních týmů spravujících aktiva a investiční fondy jako takové. Schopnost nabídnout investorům globální řešení pro jejich investice do nemovitostí, je stále důležitější, protože nemovitosti jsou nadále podstatnou částí pro alokaci fondů z portfolia investic našich investorů. "

David Kirkby, Executive Director společnosti Cromwell Property Group Europe, uvedl: "Těším se, že se budu moci zaměřit na posilování našich vztahů se stávajícími a novými klienty, abychom podporovali růst našeho podnikání po celé Evropě."

Email: