Fondy a mandáty

Velkoobchodní fondy a mandáty skupiny Cromwell jsou řízeny jménem celé řady globálních institucionálních investorů, penzijních fondů a velmi dobře zajištěných klientů, bankovních partnerů a ostatních kapitálových partnerů třetích stran. Cromwell má společné investice v mnoha ze svých fondů. 

Příklady řady našich fondů a mandátů lze nalézt na našich webových stránkách zde. Ve střední Evropě Cromwell spravuje majetek čtyř různých fondů a mandátů.

  • Central European Industrial Fund (CEIF) – portfolio multi-let průmyslových budov v dynamickém středoevropském trhu.
  • Cromwell Central Europe Diversified Partnership – fond spuštěný v roce 2014, investující do obchodních a kancelářských sektorů s původní výší aktiv ve výši 500 milionů €.
  • Cromwell Polish Retail Fund – uzavřený investiční fond investující do nákupních center a hypermarketů s maloobchodními prostory v Polsku, který zahrnuje osm nákupních center s přibližně 250.000 čtverečních metrů prostoru. 
  • Wisniowy Business Park – Čtyři budovy obsahující 40,214 čtverečních metrů kancelářských prostor ve Varšavě, které byly získány v roce 2016 ve spolupráci s Oaktree Capital Management.